Salon autoryzowanyGala Collezione - Salon Firmowy Suwałki
Autoryzowany salon firmowy Gala Collezione

Oferta dla projektantówSpecjalna oferta dla projektantów i architektów

 Ten salon obsługuje Program ArchitektTen salon obsługuje Program Architekt

ul. Krótka 4
16-400 Suwałki, Polska

Tel: 690 169 006

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00

Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione Suwałki to jedyny taki salon meblowy w mieście i okolicy. Miejsce, w którym każdy znajdzie mebel na miarę swoich potrzeb. W ofercie tego sklepu meblowego w Suwałkach znajdziesz meble modułowe marki Gala Collezione oraz najnowsze, wybrane kolekcje mebli do salonu marki Sweet Sit. Salon gwarantuje niepowtarzalne wzornictwo i najwyższą jakość wykonania, jakich nie spotkasz w żadnym innym miejscu. To nowoczesny, przyjazny sklep meblowy, w którym każdy szczegół ekspozycji dopracowany jest do perfekcji, a każdy mebel wyznacza nowe trendy wnętrzarskie.

Szukasz mebla do swojego domu czy mieszkania? Jesteś projektantem bądź architektem poszukującym systemów modułowych do projektu aranżacji wnętrza dla swojego inwestora?

Przyjdź do Autoryzowanego Salonu Firmowego Gala Collezione Suwałki! Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru mebla i tkaniny, tak aby spełniały one Twoje potrzeby, zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Na miejscu do Twojej dyspozycji jest pełna gama wzorników z oferty Gala Collezione, zarówno skóry naturalne, tkaniny, jak i wybarwienie drewna, z jakiego wykonane są detale dekoracyjne, takie jak nóżki, półki czy blaty. 

Gala Collezione - Salon Firmowy Suwałki Suwałki - meble na ekspozycji

Formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    .