© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Gala Collezione - Salon Firmowy Poznań

Gala Collezione - Salon Firmowy Poznań

Gala Collezione - Salon Firmowy Poznań

Al. Solidarności 34 - lok. 3B, Galeria Polskie Meble
61-696 Poznań, Polska

Tel: (61) 657 68 68, 519 132 277

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 10.00-20.00
niedziela: 10.00-18.00

To jest autoryzowany salon firmowy Gala Collezione
Zajmujesz się projektowaniem wnętrz?
Tu znajdziesz specjalną ofertę
dla projektantów i architektów

Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione Poznań to wyjątkowa przestrzeń, w wyjątkowej aranżacji, w Galerii Polskie Meble zlokalizowanej w stolicy Wielkopolski.  To sklep meblowy w Poznaniu, w którym każdy szczegół dopracowany jest do perfekcji. Wszystko po to, by kupowanie mebli wypoczynkowych do salonu stało się niesamowitą podróżą w świat wnętrzarskich trendów i inspiracji. W tym salonie meblowym towarzyszyć Ci będzie doskonała atmosfera i fachowe doradztwo. Na ekspozycji znajdziesz meble do salonu z najnowszej kolekcji Gala Collezione – systemy modułowe, narożniki i sofy w gotowych konfiguracjach, fotele solowe oraz fotele do zestawów.

Zapraszamy do naszego sklepu meblowego wszystkich klientów indywidualnych, zainteresowanych dobrym designem, nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjami użytkowymi podnoszącymi komfort wypoczynku. Pomożemy w doborze mebli wypoczynkowych do Twojego nowego mieszkania. Podpowiemy jak za pomocą nowej sofy, fotela lub elementów dekoracyjnych odświeżyć dotychczasową aranżację. Doradzimy, jak skonfigurować mebel z elementów wybranego systemu modułowego, by idealnie odpowiadał Twoim potrzebom oraz spełnił wszystkie Twoje oczekiwania w zakresie wyglądu i funkcjonalności.

W salonie meblowym w Poznaniu dostępne są wszystkie wzorniki tkanin i skór naturalnych z aktualnej oferty pokryciowej Gala Collezione. Dzięki temu dobór obicia dla Twojego wymarzonego mebla będzie prosty i bardzo przyjemny.

Jeśli jesteś projektantem wnętrz lub architektem, zachęcamy do odwiedzenia Autoryzowanego Salonu Firmowego Gala Collezione Poznań razem z Twoim inwestorem.  Nasz sklep meblowy to miejsce, które dostarczy wielu inspiracji do pracy koncepcyjnej, której efektem będzie ciekawy, trafiający w gust klienta projekt wizualizacji. Tutaj możecie zapoznać się z ofertą Gala Collezione, przetestować znajdujące się na ekspozycji meble, sprawdzić działanie ich funkcji, dobrać obicie korzystając ze znajdujących się w salonie meblowym wzorników, a także od razu złożyć zamówienie na wybrany komplet wypoczynkowy.

Ekspozycje w salonie Gala Collezione - Salon Firmowy Poznań, Poznań

Formularz kontaktowy

captcha

*Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design