Salon autoryzowanyGala Collezione - Salon Firmowy Kraków
Autoryzowany salon firmowy Gala Collezione

Oferta dla projektantówSpecjalna oferta dla projektantów i architektów

 Ten salon obsługuje Program ArchitektTen salon obsługuje Program Architekt

ul. Zakopiańska 105
30-418 Kraków, Polska

Tel: +48 511 610 119; +48 511 610 115

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 10:00 - 20:00

Zapraszamy do Krakowa! Na blisko 300 metrowej powierzchni otwarty został nowy Salon Firmowy Gala Collezione. Polska marka zaprasza Klientów, Architektów i Projektantów do wejścia do świata nowoczesnego wzornictwa, prezentując funkcjonalne i wygodne meble modułowe, komfortowe sofy, narożniki oraz fotele z funkcją relaksu. W ofercie salonu znajdują się również meble skrzyniowe, stoły, a także dodatki w postaci lamp i luster. Za wizualną stronę Salonu Firmowego Gala Collezione odpowiedzialna była znana i ceniona Architekt – Monika Staniec, którą poprosiliśmy o krótki komenatrz:

„Salon sprzedaży mebli tapicerowanych to nie tylko sklep. To miejsce, w którym potencjalny Klient może mierzyć sofy, uzyska wartościową opinię o produkcie. Taką przestrzenią są salony Gala Collezione.”

Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione w Krakowie to miejsce, które w szczególny sposób zatroszczy się również o profesjonalistów na co dzień obcujących z wnętrzami. Zapraszamy architektów i projektantów wnętrz, aby odwiedzili nas w poszukiwaniu inspiracji. Warto przyjść w towarzystwie inwestora, by osobiście sprawdził jakość oraz komfort, które wyróżniają meble tapicerowane marki Gala Collezione.

Gala Collezione - Salon Firmowy Kraków Kraków - meble na ekspozycji

Formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    .