Salon autoryzowanyGala Collezione - Salon Firmowy Bydgoszcz
Autoryzowany salon firmowy Gala Collezione

Oferta dla projektantówSpecjalna oferta dla projektantów i architektów

 Ten salon obsługuje Program ArchitektTen salon obsługuje Program Architekt

SMS Meble, Budynek B, I piętro
ul. Szajnochy 2
85-738 Bydgoszcz, Polska

Tel: 531 820 929

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 15:00

Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione Bydgoszcz to miejsce, w którym na aż 660 m2 powierzchni znajdziesz nie tylko wygodne i komfortowe meble marek Gala Collezione i Sweet Sit, ale także wiele dodatkowych elementów wyposażenia (takich jak tapety, stoły, krzesła, meble drewniane czy dywany) dzięki którym pięknie i wygodnie urządzisz swój pokój dzienny. Nowoczesny design licznych kolekcji znajdujących się na ekspozycji w tym sklepie meblowym w Bydgoszczy, a także szeroki wybór w zakresie dostępnych funkcji sprawia, że zakupy staną się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

W salonie firmowym Gala Collezione w Bydgoszczy czeka na Ciebie fachowe doradztwo w zakresie doboru mebli wypoczynkowych do Twojego salonu. Podpowiemy Ci, jak skonfigurować sofę lub narożnik, by pasował do dostępnej w Twoim mieszkaniu przestrzeni, jak dobrać obicie mebla do swoich potrzeb i swojego stylu życia oraz jak korzystać z dostępnych w sofach i narożnikach funkcji użytkowych. Pokażemy, jak rozkładać i składać funkcję spania, czym różnią się poszczególne ich rodzaje, na czym polega różnica pomiędzy poszczególnymi typami zagłówków oraz wyjaśnimy, dlaczego warto zainwestować w mebel z funkcją relaksu. Opowiemy o najnowszych trendach i najmodniejszej kolorystyce w bieżącym sezonie.

Jesteś projektantem lub architektem wnętrz? Poszukujesz przyjaznej przestrzeni do tego, by zaprezentować inwestorowi polecane mu elementy aranżacji? Zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Firmowego Gala Collezione w Bydgoszczy. Znajdziesz tutaj dedykowaną ofertę, pełen komplet próbników tkanin i skór naturalnych oraz inspirującą atmosferę do pracy nad przygotowywanymi przez Ciebie projektami wnętrz.

Gala Collezione - Salon Firmowy Bydgoszcz Bydgoszcz - meble na ekspozycji

Formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    .