Salon autoryzowanyGala Collezione - Salon Firmowy Warszawa-Piastów
Autoryzowany salon firmowy Gala Collezione

Oferta dla projektantówSpecjalna oferta dla projektantów i architektów

 Ten salon obsługuje Program ArchitektTen salon obsługuje Program Architekt

Al. Jerozolimskie 314
05-820 Warszawa - Piastów, Polska

Tel: 531 458 470

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 16:00

Zapraszamy do jednego z najnowszych salonów firmowych marki Gala Collezione. Jest to drugi adres w Warszawie, pod którym dostępne są meble naszej marki. Oferta mebli tapicerowanych prezentowanych w salonie skierowana jest do miłośników połączenia niespotykanego wręcz komfortu z wyjątkowym designem. Wszystko to zaś w najwyższej jakości wykonania.

Marka Gala Collezione to doświadczony i znany producent mebli tapicerowanych. W swojej bogatej ofercie posiada szeroki wachlarz mebli niezbędnych w każdym salonie: poczynając od krzeseł, foteli, poprzez sofy i narożniki aż po systemy modułowe do indywidualnej konfiguracji. Ekspozycja Autoryzowanego Salonu Firmowego Warszawa – Piastów obfituje w wiele mebli. To tu klienci mogą je obejrzeć, wypróbować, sprawdzić oferowane w nich funkcje. Nasz wykwalifikowany personel służy wiedzą i zaangażowaniem zarówno w kwestii wyboru mebla, jak i odpowiedniej, dopasowanej do potrzeb klientów tapicerki. W salonie dostępne są próbniki tkanin aktualnie dostępnych w ofercie Gala Collezione.

Poza bogatą ofertą mebli tapicerowanych marki Gala Collezione, na ekspozycji salonu firmowego znaleźć można również najnowsze propozycje marki Sweet Sit. Marka ta swoją ofertę kieruje do posiadaczy nieco mniejszych i bardziej ograniczonych przestrzeni. Dzięki temu produkty Sweet Sit wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami i ciekawymi rozwiązaniami w zakresie funkcjonalności. Swoje wymarzone meble znajdą tu przede wszystkim fani uniwersalnego, ponadczasowego designu.

Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione Warszawa – Piastów to miejsce, które w szczególny sposób zatroszczy się również o profesjonalistów na co dzień obcujących z wnętrzami. Zapraszamy architektów i projektantów wnętrz, aby odwiedzili nas w poszukiwaniu inspiracji. Warto przyjść w towarzystwie inwestora, by osobiście sprawdził jakość oraz komfort, które wyróżniają meble tapicerowane marki Gala Collezione.

Gala Collezione - Salon Firmowy Warszawa-Piastów Warszawa - Piastów - meble na ekspozycji

Formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    .