Meble Duo

Stoisko firmoweStoisko firmowe Gala Collezione

Oferta dla projektantówSpecjalna oferta dla projektantów i architektów

 Ten salon obsługuje Program ArchitektTen salon obsługuje Program Architekt

Galeria Mieszka
ul. Mieszka I 81
71-011 Szczecin, Polska

Tel: 91 / 407 57 28, 505 402 954

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 10.00 - 20.00
sobota 10.00 - 18.00
niedziela 10.00 - 15.00

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmowego Gala Collezione w salonie meblowym Duo Meble w Szczecinie.

Na ekspozycji zobaczysz i przetestujesz meble z najnowszej kolekcji Gala Collezione oraz modele z wcześniejszych kolekcji, znane i chętnie wybierane przez klientów. W sklepie meblowym Meble Duo możesz obejrzeć i kupić sofy (m.in. sofy dwuosobowe, sofy trzyosobowe, sofy z funkcją spania, sofy na nóżkach, sofy z mobilnymi zagłówkami), narożniki (m.in. narożniki w kształcie litery L, narożniki w kształcie litery U, narożniki rozkładane do spania) oraz systemy modułowe, z których możesz konfigurować dowolne układy w zależności od własnych upodobań oraz dostępnej w Twoim mieszkaniu przestrzeni.

Szeroka oferta mebli tapicerowanych na ekspozycji i profesjonalni doradcy sprawiają, że zakupy w salonie meblowym w Szczecinie to prawdziwa przyjemność. Doradcy w sklepie stacjonarnym pomogą Ci dobrać wymarzony mebel wypoczynkowy do Twoich potrzeb w taki sposób, by wkomponował się w aranżację Twojego pokoju dziennego  w sposób estetyczny i funkcjonalny.

Meble Duo Szczecin - meble na ekspozycji

Formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    .