Koszyk0

Dostawa i płatności

Sposób dostawy

Jeśli zamawiasz zestaw preparatów do czyszczenia skóry naturalnej, zawsze otrzymujesz na terenie Polski darmową wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Taka forma dostawy gwarantuje, że paczka zostanie dostarczona na podany przez Ciebie w zamówieniu adres w następnym dniu roboczym po jej nadaniu przez Gala Collezione.

Przesyłki są nadawane w dni robocze (z wyłączeniem dni wolnych od pracy i świąt). Warunkiem nadania przesyłki jest zaksięgowanie wpłaty na koncie Gala Collezione.

Ze względu na dni świąteczne, przerwę technologiczną w Grupie Gala Collezione lub inne nagłe wydarzenia termin nadania,  termin wysłania przesyłki może ulec przesunięciu. Jeśli taka sytuacja zaistnieje, poinformujemy o tym w odpowiednim komunikacie na stronie E-butiku.

 

Dostępne sposoby płatności

Płatność za zamówione produkty w naszym E-butiku dokonasz za pośrednictwem za pośrednictwem PayU – łatwego w obsłudze i szybkiego systemu płatności elektronicznych. Taki system płatności to pełne bezpieczeństwo Twojej transakcji, szybki transfer gotówki oraz wygoda.

.