Salon meblowy IOOOI

Sklep internetowySklep internetowy

Avram Iancu 36
500086 Braszów, Rumunia

+40 743 147 570

www.ioooi.ro

ioooi.ro to sklep interntowy, stworzony z pasji do piękna, dedykowany fascynatom wystroju wnętrz. Zainspiruj się tym, co w nim odkryjesz i wybierz te produkty, które pasują do Twojego stylu. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnorodnych kategorii produktów, dzięki którym urządzisz ze smakiem swoje wnętrze. Uwielbiasz styl minimalistyczny czy retro? A może jesteś bardziej nonkonformistą i chcesz podążać w aranżacji w stylu industrialnym? Bez względu na Twoje upodobania i potrzeby, znajdziesz u nas produkty, których potrzebujesz.

Współpracujemy z innowacyjnymi markami z UE i stale śledzimy najnowsze trendy. Jesteśmy pasjonatami wyjątkowych, trwałych, funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów, które przetrwają całe życie.

Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest oferowanie naszej profesjonalnej jakości, dlatego każdego dnia staramy się przekraczać nasze granice, być lepszymi i zawsze na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy aranżacji wnętrz. Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem.

Wizja Ioooi.ro
Chcemy być znaczącą marką w dziedzinie projektowania wnętrz i być marką „pierwszego wyboru” dla wszystkich tych, pragną stworzyć „dom” w swoim indywidualnym stylu.

IconJeśli chcesz dowiedzieć się, jakie meble Gala Collezione możesz zobaczyć w tym salonie meblowym, odwiedź go osobiście lub zadzwoń pod numer +40 743 147 570.

Zobacz pełną ofertę mebli Gala Collezione

formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    .