© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Zestaw Belluno – Produktem Roku 2015 Mebli Plus

21 marca 2015


Miło nam poinformować, że zestaw Belluno otrzymał tytuł Produktu Roku 2015 w corocznym plebiscycie organizowanym przez redakcję miesięcznika Meble Plus.

Belluno - zestaw modułowy

Zestaw Belluno został doceniony za jego wielofunkcyjność i ergonomię oraz przemyślany design. Jeżeli myślicie o zestawie wypoczynkowym, który zapewni wam komfortowy wypoczynek i wpasuje się praktycznie w każde pomieszczenie – to koniecznie zwróćcie uwagę na Belluno.

Modułowość – do dyspozycji mamy dwadzieścia różnego rodzaju elementów, dzięki którym możemy skonfigurować Belluno w praktycznie każdym pomieszczeniu. Warto zwrócić uwagę na staranne wykończenie mebla pozwalające na jego funkcjonowanie w otwartej przestrzeni. Możemy dobierać różne wykończenia siedzisk, komponować układy narożnikowe lub moduły o kształcie podkowy. Siedziska bez oparć (tzw. dostawki) w ciekawy sposób urozmaicają formę mebla i pozwalają uzyskać wrażenie większej przestrzeni.

Belluno - nowoczesny zestaw modułowy

 

Każde siedzisko może posiadać funkcję relaksu. Funkcja TV pozwala ustawić położenie siedziska i oparcia fotela w najbardziej optymalnej dla nas pozycji – od siedzącej do półleżącej. W zależności od preferencji może być rozkładane manualnie lub płynnie – za pomocą elektrycznych sensorów. Akumulator pozwala uniknąć problemu kabli- wystarczy go podładować przez noc, żeby później przez cały tydzień rozkładać mebel za jednym dotknięciem dłoni.

Belluno - nowoczesny narożnik do salonu

Ruchoma dostawka –  możesz uzyskać wygodne przedłużenie fotela, dzięki któremu odpoczniesz w pozycji leżącej

Narożnik Belluno z ruchomą pufą

Żeby dostosować mebel do różnych wysokości sylwetek i naszych preferencji odpoczynku – został wyposażony w unoszone zagłówki. Dzięki temu nawet bardzo wysoka osoba może bez problemów wygodnie oprzeć głowę w wybranej pozycji.

Funkcja spania – niezbędna, gdy chcemy przenocować  niespodziewanych gości. Specjalnie zaprojektowany mechanizm ułatwia rozkładanie i nie zaburza estetyki mebla.

Narożnik Belluno z wygodną funkcją spania

 

Pojemniki na  pościel, koce – umieszczone w dostawkach oraz  pod siedziskami foteli

Narożnik belluno z pojemnikiem w pufie, barkiem i funkcją spania

 

Barek – podręczny pomocnik w sofie. Biorąc pod uwagę preferencje klientów stworzyliśmy aż sześć różnych typów barów zmodyfikowanych w formie i spełniających różnorakie funkcje

Belluno_aranz5_06_2014


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design