XX Inowrocławska Wystawa Gospodarcza

« Wróć do listy artykułów

6 maja 2016

To już w najbliższy weekend czyli 7 i 8 maja! W tych dniach Hala Widowiskowo – Sportowa w Inowrocławiu po raz dwudziesty stanie się areną ciekawego wydarzenia, jakim jest Inowrocławska Wystawa Gospodarcza. Impreza ta to świetna okazja do zapoznania się z ofertą producentów i firm usługowych z regionu kujawsko-pomorskiego. Organizatorzy zadbali zarówno o rozrywkę, jak i o promocję lokalnego biznesu. Będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, obejrzeć występ kabaretu Formacja Chatelet, posmakować pysznej gęsiny, wziąć udział w warsztatach kulinarnych i znaleźć coś dla siebie podczas kiermaszu wyrobów rzemiosła i rękodzieła artystycznego.

Po zakosztowaniu różnych rozrywek – zapraszamy na stoisko Fabryki Mebli Gala Collezione. Zapraszamy wszystkich – osoby szukające inspiracji, w jaki sposób urządzić swoje mieszkanie, osoby interesujące się najnowszymi trendami w zakresie aranżacji wnętrz oraz tych, którzy po prostu chcą poznać nasze wypoczynkowe meble tapicerowane do salonu. Będzie można usiąść, położyć się, wypróbować rozkładanie funkcji spania, dowiedzieć się na czym polega funkcja relaksu, porozmawiać o możliwości zakupu, dostępnych rodzajach tapicerki, możliwościach konfiguracji mebla, obejrzeć najnowsze wzorniki tkanin i skór – czyli przetestować mebel na żywo :) Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące sposobu użytkowania i pielęgnacji mebli, zaprezentujemy zalety tapicerki skórzanej oraz materiałowej, wyjaśnimy czym są meble modułowe i w jaki sposób wybrać mebel, by jak najlepiej pasował do osobistych preferencji i wymiaru salonu. Podpowiemy na co zwrócić uwagę przy zakupie mebla, tak by idealnie spełniał wszystkie oczekiwania.

Przedstawimy najpopularniejsze obecnie modele oraz zaprezentujemy nowości, które już wkrótce będzie można znaleźć na ekspozycjach w salonach sprzedaży – wygodne narożniki z funkcją spania, nowoczesne fotele z funkcją relaksu oraz efektowne pufy.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.
Wystawa czynna jest w sobotę 7 maja od godz. 11.00 do 17.00, natomiast w niedzielę w godzinach od 11.00 do 16.00.

Serdecznie zapraszamy.

XX Inowrocławska Wystawa Gospodarcza

« Wróć do listy artykułów

.