© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Wizyta przedszkolaków w Fabryce Mebli Gala Collezione w Lisim Ogonie

18 listopada 2016


15 listopada 2016 roku nasza fabryka w Lisim Ogonie rozbrzmiewała dźwięcznymi dziecięcymi głosami. To „Krasnale” i „Smerfiki” – przedszkolaki z „Wesołej Piątki” w Nakle nad Notecią – odwiedziły nas, by zobaczyć, jak wygląda praca w fabryce, poznać osoby pracujące przy produkcji mebli oraz dowiedzieć się, jak wygląda cykl produkcyjny. Dzieciaki miały okazję zadawać pytania, dotykać, próbować i testować – zabawa była wspaniała, bo nasi mali goście z ogromną ciekawością rozglądały się po wszystkich fabrycznych kątach. Odwiedziły różne działy produkcyjne – były w magazynie skór, zobaczyły szwaczki szyjące pokrowce tapicerskie, mogły poobserwować technologów przy pracy nad nowymi modelami mebli, a nawet przetestować samodzielnie wygodę sofy, którą modelarze dopiero modelują. Dowiedziały się, jak wygląda sofa czy narożnik od środka – z jakich materiałów się je produkuje oraz jakie maszyny się do tego wykorzystuje.

 

wizyta przedszkolaków w fabryce mebli Gala CollezionePełen radosnego oczekiwania początek odwiedzin – dzieci zmierzają do szwalni, w której zobaczą, jak wygląda szycie pokrowców tapicerskich.

 

wizyta przedszkolaków w fabryce mebli Gala Collezione„Smerfiki” i „Krasnale” to pokolenie, które z nowoczesną technologią jest „za pan brat” – dlatego ogromnym zainteresowaniem cieszył się między innymi nowoczesny cutter skór, który z chirurgiczną precyzją wycina fragmenty, które później szwaczki zszywają w piękny meblowy pokrowiec.

 

wizyta przedszkolaków w fabryce mebli Gala CollezioneW magazynie skór dzieciaki zobaczyły, jak wyglądają błamy, z których później wykrawa się elementy pokrowców tapicerskich.

 

wizyta przedszkolaków w fabryce mebli Gala CollezioneModelarnia to bardzo kreatywny dział w fabryce – przedszkolaki dowiedziały się, że to tutaj powstają pomysły dotyczące tego, jak mają wyglądać nowe modele mebli i z czego mają być zbudowane.

 

wizyta przedszkolaków w fabryce mebli Gala CollezioneWygoda i komfort to bardzo ważne cechy mebli tapicerowanych – dzieci bawiły się więc w testerów, by przekonać się, czy to, co wymyślają modelarze w fabryce, spełni później wysokie oczekiwania klientów.

 

Dzieci wróciły do przedszkola z nową, ciekawą wiedzą, pełne wrażeń i nowych przeżyć, a także z prezentami, które na pewno będą im przypominać o wizycie w fabryce mebli. Obdarowane zostały także słodkościami oraz skrawkami materiałów i gąbek, dzięki którym podczas zajęć praktycznych będą mogły w przedszkolu wyczarować piękne obrazki i inne projekty.

Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli powitać niektórych z naszych miłych gości w gronie naszych przyszłych pracowników.


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design