© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Wielkie żużlowe emocje czyli Gala Collezione kibicuje Kacprowi Gomólskiemu

20 maja 2016


Ryk motorów, specyficzny zapach spalin, adrenalina, zacięta walka na torze – to nieodłączne elementy emocjonującego widowiska sportowego, jakim są zawody żużlowe. Fabryka Mebli Gala Collezione także wie, jak wielkie emocje budzi speedway w kibicach, oglądających żużlowe rozgrywki. Wszystko za sprawą Kacpra Gomólskiego…

Żużlowiec Kacper Gomólski jest wychowankiem Startu Gniezno, ale od 2015 roku reprezentuje barwy KS Toruń. Pochodzi z rodziny o mocnych żużlowych tradycjach – ze speedwayem związany był jego tata oraz starszy brat. Musiało się więc tak stać, że i Kacper spróbował swoich sił na motocyklu. Już jako nastolatek pokazał, że ambicje sportowe ma wielkie a żużel jest jego życiową pasją. W 2008 roku w wieku 15 lat zdał egzamin na certyfikat żużlowy i zaledwie kilka miesięcy później zadebiutował (jako najmłodszy z zawodników) w finale Brązowego Kasku w Gdańsku, zajmując ósme miejsce.

Od tego się zaczęło – kolejne starty, jak to w sporcie, czasem na lepszych a czasem nieco dalszych pozycjach pozwalały doskonalić żużlowy warsztat Kacpra. W 2010 roku w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Toruniu zajął 3. miejsce, został także drużynowym mistrzem Europy w kategorii juniorskiej do lat 19. Później przyszły kolejne starty indywidualne i drużynowe i sukcesy. Wśród nich m.in.:

 Kilka dni temu Kacper Gomólski awansował do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lesznie. Kacper – cała Fabryka Mebli Gala Collezione trzyma kciuki!

Gala Collezione trzyma kciuki za żużlowca Kacpra Gomólskiego Gala Collezione trzyma kciuki za żużlowca Kacpra Gomólskiego

Kacper Gomólski wie, jak walczyć na żużlowym torze i jak wzbudzać emocje w kibicach.Wierzymy, że to i ogromny apetyt na sukces przełożą się na kolejne trofea zdobyte przez Kacpra w żużlowych rozgrywkach.


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design