Uwaga KONKURS – zaprojektuj tkaninę na poduszkę w stylu YOUNG i GLAMOUR

« Wróć do listy artykułów

28 stycznia 2016

Jesteś młodym projektantem lub studentem kierunków artystycznych, wzornictwa i projektowania? Tryskasz pomysłami, a Twoje projekty zachwycają i chwytają odbiorców za serca? Potrafisz tworzyć wzory, które urzekają, przyciągają wzrok i fascynują nowatorską kompozycją?

Fabryka Mebli Gala Collezione ogłasza konkurs z cennymi nagrodami. Zapraszamy młodych, utalentowanych twórców stojących u progu swojej kariery zawodowej, do artystycznej ekspresji i wyrażenia się poprzez kreatywne, śmiałe projekty.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu wzoru drukowanej tkaniny meblowej w następujących kategoriach:

  1. Styl YOUNG – tkanina będzie wykorzystana na poduszkach do mebli tapicerowanych, dedykowanych do pokojów młodzieżowych.
  2. Styl GLAMOUR – tkanina będzie wykorzystana na poduszkach do mebli tapicerowanych, dedykowanych osobom oczekujących od mebli hollywoodzkiego szyku, tajemniczości i odrobiny ekstrawagancji. Jeden uczestnik może zgłosić dowolną liczbę projektów w obu kategoriach konkursowych.

 

Przebieg konkursu

  • ETAP 1: 1 – 18 lutego 2016 r. Nadsyłanie przez uczestników prac konkursowych.
  • ETAP 2: 19 lutego – 7 marca 2016 r. Jury złożone z ekspertów Fabryki Mebli Gala Collezione wybierze po trzy finałowe projekty w każdej z dwóch kategorii konkursowych. Pod uwagę Jury będą brane przede wszystkim: zgodność projektu z założeniami wynikającymi z zadania konkursowego, oryginalność i świeżość pomysłu, kreację artystyczną.
  • ETAP 3: 8 – 11 marca 2016 r. Prezentacja finałowych projektów na stoisku Fabryki Mebli Gala Collezione podczas Targów MEBLE POLSKA 2016 i głosowanie uczestników targów na najlepszy wzór tkaniny.

 

Zwycięskie projekty oraz sylwetki laureatów konkursu zostaną zaprezentowane 18 marca 2016 r. na stronie www.GalaMeble.com/blog

 

Nagrody

  • Finaliści konkursu otrzymają karnet wstępu na Targi Meble Polska 2016 w Poznaniu, uprawniający do wstępu na tereny wystawowe we wszystkie dni trwania wydarzenia, tj. w od 8 do 11 marca 2016 r.
  • Zwycięzca (po jednym w każdej z dwóch kategorii) otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 zł a wzór sygnowany imieniem i nazwiskiem twórcy zostanie wykorzystany do produkcji poduszek mebli tapicerowanych, które będą sprzedawane pod marką Gala Collezione.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Przygotuj projekt w formacie wskazanym w Regulaminie.
  • Wydrukuj, wypełnij, podpisz i zeskanuj formularz zgłoszenia wraz z oświadczeniem.
  • Projekt i formularz prześlij w terminie od 1 do 18 lutego 2016 roku na adres: konkurs@galameble.com

 

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszenia z oświadczeniem
Regulamin konkursu

Gala Collezione zaprasza do udziału w konkursie na projekt nadruku tkaniny meblowej

« Wróć do listy artykułów

.