Tysiące Bydgoszczan szukało inspiracji dotyczącej urządzenia własnego mieszkania

« Wróć do listy artykułów

10 lutego 2016

Podczas tegorocznej, drugiej już edycji Targów Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz w Bydgoszczy, swoje stoiska zaprezentowało 60 wystawców – m.in. producenci z branży meblowej i wnętrzarskiej oraz deweloperzy. Targi na bydgoskiej Łuczniczce przyciągnęły tłumy Bydgoszczan i mieszkańców regionu, którzy szukali pomysłów i inspiracji w zakresie aranżacji mieszkania, doboru mebli, dodatków dekoracyjnych oraz materiałów wykończeniowych. Stoisko Fabryki Mebli Gala Collezione cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród osób, które właśnie stały się szczęśliwymi posiadaczami własnego M lub postanowiły odświeżyć wystrój swojego mieszkania.

Targi pozwoliły Bydgoszczanom na zapoznanie się na żywo z funkcjami i kolorystyką mebli Gala Collezione. Można było m.in. usiąść i położyć się na narożnikach Coletto, Move i Melba, zakosztować relaksu na fotelu Arosa, sprawdzić wygodę foteli Go i pufa Domino. Bydgoszczanie byli bardzo pozytywnie zaskoczeni możliwościami, jakie dają oglądane przez nich meble – m.in. łatwym rozkładaniem narożników do spania, przestronnością pojemników na pościel, możliwością dowolnego przekładania zagłówków w modelach Move i Melba, możliwością dowolnego ustawienia głębokości siedziska w narożniku Move dzięki przesuwanym oparciom. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się także nasza nowa propozycja – fotel Arosa z elektrycznymi sensorami, pozwalającymi na płynne rozłożenie oparcia i podnóżka bez konieczności wstawania z mebla.

Drugie Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz 2016 w Bydgoszczy

Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz były doskonałą okazją, by zapoznać się z opiniami na temat oferowanych przez nas mebli. Odpowiadaliśmy na pytania, wyjaśnialiśmy jak korzystać z różnych funkcji narożników i sof, pomagaliśmy w doborze kolorów, z uwagą słuchaliśmy co się podoba i czego oczekują od mebli do salonu nasi potencjalni klienci. Dodatkowo mogliśmy osobom zwiedzającym Targi uświadomić, że jesteśmy „firmą stąd” – polskim producentem mocno związanym z regionem kujawsko-pomorskim. To tutaj (w Tucholi, Chełmnie, Gniewkowie i Lisim Ogonie k. Bydgoszczy) zlokalizowane są nasze 4 zakłady produkcyjne, w których zatrudniamy już blisko 700 osób. Zależy nam na tym, by marka Gala Collezione była mocno zakorzeniona w świadomości mieszkańców naszego województwa, jako silna polska marka, słynąca z kultywowania najlepszych tradycji meblarskich.

« Wróć do listy artykułów

.