© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Targi Meble Polska 2015 – Poznań

8 marca 2015


Pora na krótką fotorelację z największych targów meblowych w Polsce, gdzie przedstawiliśmy zapowiedź najnowszej kolekcji na 2015 rok.

Stoisko Gala Collezione na targach w Poznaniu

Centralne miejsce na stoisku zajmował spektakularnej wielkości system modułowy DOMO.  Układ w kształcie podkowy krył ogromną ilość funkcji i zachwycał komfortem. Wśród licznych udogodnień znajdziemy fotele z funkcją relaksu rozkładane za pomocą sensorów, różnego rodzaju barki wyposazone również w system audio oraz pojemniki i  złącza ze źródłami zasilania.

System modułowy DOMO producenta Gala Collezione

Elegancją urzekał narożnik COLETTO – minimalistyczny styl dedykowany nowoczesnym wnętrzom. Okazała bryła mebla z ciekawie zaprojektowanym podłokietnikiem i chromowanymi nóżkami to esencja minimalistycznego designu i elegancji. Głębokie siedzisko równoważy niskie oparcie mebla, które można łatwo podwyższyć dzięki ruchomemu zagłówkowi.

Narożnik COLETTO producenta Gala Collezione

Klasyczna elegancja zestawu ASTI przekona tych, którzy na meblu chcą przede wszystkim wypoczywać.  Elektryczne sensory pozwalają płynnie rozłożyć siedzisko za pomocą jednego dotknięcia i ustawić je pod wybranym przez siebie kątem.

Sofa Asti - piękna i elegancka

Dużym zainteresowaniem cieszył się narożnik FIORINO , który obok pięknej uniwersalnej formy, oferuje również niewielkie, ergonomiczne wymiary oraz wygodną funkcję spania.

Skórzany narożnik Fiorino w pięknym turkusowym kolorze

Na targach zaprezentowaliśmy również sofę VERONA, która została  wyposażona w najgrubszy materac na rynku,  dostępny w meblu wypoczynkowym.  Dzięki temu rozwiązaniu funkcja spania jest zbliżona do komfortu oferowanego przez typowe łóżko sypialniane.

Sofa Verona producenta Gala Collezione

Mamy nadzieję, że większość z modeli, które zaprezentowaliśmy na targach będzie można zobaczyć na ekspozycjach salonów meblowych już od połowy tego roku.


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design