Targi Meble Polska 2017 – zapraszamy na fotorelację z Poznania

« Wróć do listy artykułów

23 marca 2017

Dom – słowo, które zawiera w sobie ogromny pozytywny ładunek emocjonalny. To miejsce, które jest naszą przystanią życiową, do którego wracamy z chęcią by cieszyć się wspólnymi chwilami z bliskimi. Dom to miejsce, w którym jest nasze serce i wokół którego toczy się nasze codzienne życie, a przede wszystkim – miejsce, w którym budujemy naszą rodzinną historię.

To między innymi dlatego domki stały się w tym roku motywem przewodnim naszego stoiska podczas targów MEBLE POLSKA 2017 w Poznaniu. Były one symbolem ciepła, bliskości i rodzinnej atmosfery, która jest ważną częścią życia każdego z nas. Drewno, rośliny cieszące oko soczystą zielenią, elementy dekoracyjne nawiązujące do natury, atrakcyjne, klimatyczne dodatki, które urozmaicają aranżację naszych mieszkań, takie jak poduszki, dywany, wazoniki, lampki, stoliczki, świeczniki i inne – wszystkie te elementy pozwalały naszym gościom poczuć się na naszym stoisku jak u siebie i spojrzeć na prezentowane meble tak, jak gdyby znajdowały się one w miejscu, do którego zostały stworzone – czyli w przytulnych salonach w ich własnych domach.

 

Fotorelacja z targów Meble Polska 2017 w Poznaniu

Stoisko Gala Collezione na targach Meble Polska 2017

Stoisko Gala Collezione na targach Meble Polska 2017

Stoisko Gala Collezione na targach Meble Polska 2017

Stoisko Gala Collezione na targach Meble Polska 2017

Stoisko Gala Collezione na targach Meble Polska 2017

Prezentacja aplikacji Intiaro

Wspólnie z przedstawicielami Intiaro zaprezentowaliśmy także wygodne narzędzie, które pozwala m.in. na sprawdzenie przed zakupem mebla, czy zmieści się on w domu klienta i jak będzie w nim wyglądać.

 

Nagroda Acanthus Aureus dla stoiska Gala Collezione

Naszą intencją było stworzenie przestrzeni, która dzięki określonej, przestrzennej aranżacji, przyjaznej kolorystyce, uważnie dobranym akcentom wizualnym pozwalała budować przyjazną atmosferę i ciepły, domowy, pozytywny klimat. Czy nam się to udało? Potwierdzeniem niech będzie ogromne zainteresowanie stoiskiem, bardzo duża liczba odwiedzających we wszystkie targowe dni (zarówno kupców meblowych, jak też klientów indywidualnych poszukujących wymarzonego, wygodnego mebla wypoczynkowego do salonu, architektów, projektantów i  blogerów wnętrzarskich) oraz nagroda, którą Kapituła Konkursu ACANTHUS AUREUS, organizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, przyznała naszemu stoisku.

Medal Acanthus Aureus dla Gala Collezione

Statuetka Acanthus Aureus dla Gala Collezione

Gala wręczenia nagród Acanthus Aureus

Nagroda ACANTHUS AUREUS (czyli ZŁOTY AKANT) jest przyznawana przez MTP od 2003 roku. Jej ideą jest nagrodzenie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę podczas targów. Nagroda ta jest przyznawana tym wystawcom, którzy najlepiej zaprojektowali swoje stoiska targowe i najlepiej przygotowali je do realizacji wyznaczonej sobie strategii marketingowej. W skład Kapituły podejmującej decyzję o jej przyznaniu wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego. Jest to więc dla nas ogromne wyróżnienie a jednocześnie potwierdzenie, że podejmowane przez nas działania marketingowe mają właściwy kierunek i głęboki sens.

Medal Acanthus Aureus dla Gala Collezione

Klasyczne piękno, szykowna elegancja, funkcjonalność, przytulność i komfort – znajdź w meblach Gala Collezione to, co urzeka Cię najbardziej. Twój dom to Twoja rodzinna przystań – inspiruj się pięknem i różnorodnością otaczającego Cię świata, sięgając po sofy, które pozwolą Ci czuć się wyjątkowym.

Tak brzmi idea, która przyświeca nam każdego dnia – pragniemy, byś każdego dnia odkrywał z nami moc wnętrzarskich inspiracji i rozwiązań dla swojego domu. Inspiracji tych możesz szukać nie tylko odwiedzając nasze stoiska podczas targów meblowych, ale także m.in. na naszych stronach internetowych, profilach społecznościowych (Twitter, Pinterest i Google+), w salonach meblowych dystrybuujących meble marki Gala Collezione oraz na portalach internetowych i blogach poświęconych tematyce aranżacji i wyposażenia wnętrz. Zapraszamy m.in. na blog Serce Słowa, gdzie znajdziesz ciekawe podsumowanie stoisk targowych największych meblowych marek.

« Wróć do listy artykułów

.