© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Targi Meble Polska 2016 – zapraszamy na fotorelację z Poznania

7 kwietnia 2016


Poznańskie targi Meble Polska to jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej branży meblowej. To świetny moment na pokazanie nowych modeli tapicerowanych sof, nowoczesnych narożników i wygodnych foteli, które w tym roku będzie można zobaczyć na ekspozycjach w salonach meblowych. Jak co roku nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a było co oglądać :) Podobały się zarówno meble w skórze naturalnej, jak i tapicerce tkaninowej w modnych ostatnio odcieniach szarości i pudrowego różu.

Stoisko Gala Collezione na targach meblowych MEBLE POLSKA 2016

Domo  (marka Gala Collezione) to system modułowy, który pozwala na skonfigurowanie mebla zgodnie ze swoimi potrzebami. Pokazany przez nas na targach układ to duży zestaw w kształcie litery U, wzbogacony o funkcjonalny barek z wysuwaną szufladą i drewnianym blatem, fotel z funkcją relaksu, przestronnym pojemnikiem na pościel oraz funkcją spania. Domo posiada ruchome zagłówki, stanowiące integralną część oparcia, przez co mebel pomimo swoich dużych rozmiarów nabiera subtelności i elegancji.

Gala Collezione system modułowy Domo

Nappa (marka Sweet Sit) to oferta dla zwolenników mebli utrzymanych w skandynawskim klimacie. Ta smukła i lekka wizualnie sofa na wdzięcznych, drewnianych nóżkach przyciąga wzrok pięknym wyglądem. Dodatkowo kryje sobie niespodziankę – Nappę można w łatwy sposób rozłożyć do spania. To nowoczesne wydanie tradycyjnego rozwiązania, znanego z popularnych kiedyś wersalek.

Sofa Nappa

Mondo (marka Gala Collezione) urzekła odwiedzających targi swoją miękkością i przytulnością oraz nowoczesnym podejściem do wzornictwa, które podkreślają metalowe, smukłe, czarne nóżki. Ta sofa wprost zaprasza do przyjemnego wypoczynku.

Nowość Gala Collezione - wygodna sofa Mondo w modnym ocieniu pudrowego różu

Camelia (marka Gala Collezione) to kolejna propozycja dla fanów mebli na wysokiej nodze. Narożnik Camelia jest niezwykle szykowny i elegancki, co podkreślają efektowne pikowania na boczku oraz siedziskach. Narożnik jest wyposażony w ruchome zagłówki na wszystkich oparciach, funkcję spania oraz duży pojemnik na pościel.

camelia_targi

Tessa (marka Gala Collezione) to kolejna propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Piękna, delikatna linia mebla, z subtelnymi przeszyciami na bokach i siedziskach, ze smukłymi, ukształtowanymi w łuk podłokietnikami oraz ruchomymi zagłówkami stanowiącymi integralną część z oparciem zachwycą każdego, kto poszukuje narożnika w wysmakowanym, eleganckim stylu. Walory użytkowe narożnika podnosi także funkcja relaksu oraz możliwość rozłożenia mebla do spania.

Narożnik Tessa marki Gala Collezione - nowość 2016

Nową, ciekawą funkcją zastosowaną w Massimo (marka Gala Collezione) jest ruchome, wysuwane siedzisko, sterowane elektrycznie za pomocą dyskretnie ukrytych sensorów elektrycznych. To rozwiązanie pozwala na płynne zwiększenie głębokości siedziska, a tym samym jego powierzchni. Gwarantuje to efektywny wypoczynek zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej, na przykład z wygodnie podwiniętymi nogami. W zależności od konfiguracji Massimo może być wzbogacone o barek z systemem audio oraz ruchomym blatem, pozwalającym na przykład na komfortową pracę na laptopie i czytanie książek. Mebel może być także wyposażony w fotel z funkcją relaksu, w którym elektrycznie możemy sterować kątem nachylenia oparcia oraz ustawieniem podnóżka.

System modułowy Massimo marki Gala Collezione

To tylko niektóre z proponowanych przez nas nowości w zakresie nowoczesnych mebli tapicerowanych do salonu, które pokazaliśmy w Poznaniu na targach meblowych Meble Polska 2016. Mamy nadzieję, że zarówno kształty, jak i funkcjonalności przypadną Państwu do gustu.


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design