Nowy salon Gala Collezione we Wrocławiu już otwarty!

« Wróć do listy artykułów

1 października 2021

Lubimy projektować i produkować meble. Lubimy też być w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami. Chcemy dawać im możliwość spotkania z naszym produktem tak, aby mogli go dotknąć, wypróbować, usiąść na nim. Dlatego otworzyliśmy kolejny salon firmowy – tym razem we Wrocławiu. I od razu chcemy podkreślić, że jest on jak żaden inny – niezwykły i niepowtarzalny.

Salon meblowy Gala Collezione we Wrocławiu od strony wejścia głównego.

Nowy salon firmowy Gala Collezione we Wrocławiu, w Galerii Wnętrz Domar.

Od 30. września 2021 roku mieszkańcy Dolnego Śląska zyskali miejsce z największą ekspozycją produktów marek Gala Collezione i Sweet Sit. Nasze systemy modułowe, narożniki, sofy i fotele stanęły na 270 metrach kwadratowych w towarzystwie stylowych mebli skrzyniowych od producentów takich jak Paged, MEBIN oraz REMO. O oryginalną i niezwykle elegancką aranżację całości zadbali specjaliści z pracowni MM Dekor – projektantka wnętrz – Marta Krugiołka-Pawlak oraz architekt – Mateusz Jaroszewski. Każdy, kto przekroczy próg naszego wrocławskiego salonu z pewnością będzie zachwycony efektem ich pracy, o której mówią tak:

„Cały projekt jest spójny. Tworzy on bazę i tło dla prezentowanych tu wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Podkreśla je, lecz nie dominuje nam nimi. Naszym celem było uzyskanie wrażania elegancji i szyku. Dodatki w kolorze złota dopełniają całość i podkreślają prestiż marki. Wnętrze urozmaicają i ocieplają ozdobne akcenty w postaci ażurowych ścianek z zielonym mchem, a także podwieszane kwietniki oraz złote klatki z bukszpanami.”

System modułowy Plaza w beżowej tapicerce w salonie firmowym Gala Collezione we Wrocławiu.

Fragment aranżacji salonu z zielonym mchem i narożnikiem Plaza.

Warto nadmienić, że w odróżnieniu od innych salonów w otoczeniu, w których dominują biele i beże, kolorystyczną dominantą naszej aranżacji jest czerń – głęboka i elegancka.

Meble na ekspozycji salonu meblowego Gala Collezione we Wrocławiu.

Czarne ściany to idealne tło do prezentacji bogatej oferty mebli w różnych bryłach i kolorach.

Kolejnym elementem, który zaskoczy klientów naszego nowego salonu jest obecność dzieł sztuki. Zależy nam, by była to przestrzeń kreatywna, która inspiruje i zapewnia emocje porównywalne z doświadczaniem sztuki na żywo – w galeriach czy muzeach. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy wrocławską NIEGALERIĘ i dwoje wystawiających w niej na co dzień artystów. Spacerując pomiędzy wygodnymi sofami, narożnikami i fotelami można podziwiać obrazy autorstwa Katarzyny Miernik-Staszelis oraz rzeźby spod ręki Jana Herby.

Katarzyna Miernik-Staszelis, poza malarstwem, które pasjonuje ją od zawsze, zajmuje się również architekturą wnętrz. Jest właścicielką pracowni wnętrz MOIA oraz przestrzeni dla sztuki i dizajnu NIEGALERIA. W jej malarstwie dostrzegalna jest fascynacja minimalizmem, abstrakcją i eksperymentami. Eksperymentalne są również instalacje i rzeźby Jana Herby, który na tworzywo najczęściej wybiera metal oraz drewno. Znalezione, wyłowione z rzeki, odzyskane z niszczejącego budynku zyskują dzięki artyście nowe życie. Synteza i połączenie zrecyklingowanych form organicznych z surowym, chłodnym metalem oraz przenikanie się elementów figuratywnych z abstrakcyjnymi to cechy charakterystyczne twórczości Jana Herby.

Ekspozycja salonu firmowego Gala Collezione w postaci sof Genova w skórzanej musztardowej tapicerce.Sofy Genova w skórzanej tapicerce w bursztynowym odcieniu prezentują się niezykle atrakcyjnie w otoczeniu czerni i ekskluzywnych dodatków.

Sofa Genova w skórzanej tapicerce w bursztynowym odcieniu na tle ciemnych ścian i eleganckiego kamienia prezentuje się wyjątkowo.

Nowy salon Gala Collezione we Wrocławiu jest dowodem na to, że mariaż sztuki wysokiej i sztuki użytkowej jest nie tylko możliwy, ale przede wszystkim niezwykle ożywczy. Jesteśmy pewni, że ta niesamowita przestrzeń zainspiruje zarówno klientów indywidualnych, jak i architektów oraz projektantów wnętrz.

Zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Firmowego Gala Collezione w Galerii Wnętrz Domar przy ul. Braniborskiej 14.

Rzeźby i ozdoby na ekspozycji w salonie firmowym Gala Collezione we Wrocławiu,

« Wróć do listy artykułów

.