© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Gorące premiery mebli na targach w Poznaniu

28 marca 2017


Klasyczne i nowoczesne, nawiązujące stylistyką do designu popularnego w latach 60-tych ubiegłego wieku, do lubianego  przez wielu stylu skandynawskiego lub klimatycznego stylu angielskiego, gładkie lub wręcz przeciwnie – z efektownymi pikowaniami i dodatkowymi, ozdobnymi guzikami – nowe kolekcje mebli, które pokazaliśmy w marcu podczas targów MEBLE POLSKA 2017, charakteryzuje nie tylko wygoda i komfortowe rozwiązania użytkowe, ale także różnorodność w zakresie wzornictwa i designu. Wszystkie premierowe odsłony mebli spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zarówno kupców meblowych, projektantów wnętrz, blogerów, dziennikarzy, jak też osób indywidualnych, poszukujących inspiracji do urządzania własnych mieszkań.

Wśród propozycji  znalazły się m.in. nowe systemy modułowe: system modułowy Serena (przeznaczony typowo do leniuchowania z uwagi na znacząco pogłębione siedziska i dużą liczbę poduszek), system modułowy Calpe (w którym obok pogłębionych siedzisk zaproponowaliśmy także funkcję relaks plus) i system modułowy Sevila (idealny dla zwolenników minimalistycznego designu, o głębszych niż standardowe siedziskach, z funkcją relaks plus). Osobom poszukującym mebli w gotowych konfiguracjach zaproponowaliśmy narożnik Fava (z ruchomymi zagłówkami i elektrycznie sterowanym siedziskiem) oraz zestaw wypoczynkowy Voss (na który składa się sofa dwuosobowa, sofa trzyosobowa oraz fotel).

Nowe kolekcje mebli tapicerowanych marki Gala Collezione

Sweet Sit to prosty pomysł na wypoczynek. Nasze nowe propozycje w tej linii są bardzo klimatyczne, a jednocześnie bardzo wygodne i funkcjonalne. Sofa Ogi to znana i lubiana sofa typu amerykanka w nowoczesnym, komfortowym wydaniu. Sprawdzi się doskonale w małym salonie, jak też w sypialni nastolatka czy pokoju dziecięcym. Osobom poszukującym mebla przeznaczonego przede wszystkim do spania, proponujemy wygodny narożnik Blom – oryginalny w wyglądzie a przy tym niezwykle funkcjonalny, dzięki przytulnej „kołderce” gwarantującej równą powierzchnię spania po rozłożeniu. Kompaktowy narożnik Trio z funkcją spania spodoba się zwolennikom geometrycznego uporządkowania, ze względu na swoje pikowania, wykończone dodatkowo kontrastowymi, ozdobnymi guzikami. Ci, którzy w salonie zamiast narożnika chcą mieć zestaw wypoczynkowy składający się z sofy i foteli proponujemy trzy różniące się stylistyką kolekcje: zestaw wypoczynkowy Arno – inspirowany stylem angielskim, zestaw wypoczynkowy Olaf – w nowoczesny sposób nawiązujący do klasyki designu z lat 60tych ubiegłego wieku oraz zestaw wypoczynkowy Viki – polecany fanom minimalistycznej formy, pozbawionej wszelkich ozdobników.

Nowe kolekcje mebli marki Sweet Sit pokazane na targach MEBLE POLSKA 2017

Gala Primo to tradycyjne rozwiązania w rozsądnej cenie. W tej linii proponujemy dwie nowe kolekcje – kompaktowy narożnik Elio z funkcją spania oraz zestaw wypoczynkowy Fiord o klasycznych pikowaniach (sofa trzyosobowa, fotel stały, puf i fotel typu finka na drewnianych płozach). Obie propozycje idealnie wpasują się także w mniejsze pomieszczenia w blokach.


Twoja Strefa Relaksu - linia wygodnych foteli i szezlongów marki Gala CollezioneTwoja Strefa Relaksu
to linia nowoczesnych, wygodnych foteli i szezlongów, w której znaleźć można zróżnicowane meble do wypoczynku solowego. Rozkładany fotel Res (z nowość wśród foteli z grupy SMART) z funkcją relaksu zapewni wygodny wypoczynek przed telewizorem lub podczas czytania prasy, a klasyczny fotel Dim (z grupy CLASSIC) zaskoczy ciekawym wzornictwem inspirowanym klasyką designu czyli fotelami typu egg. Urokliwy, miękki szezlong Lord (grupa LEISURE) zapewni długie chwile popołudniowego odprężenia i relaksu w pozycji półleżącej. Nowością będzie także możliwość zamówienia foteli Zing i Neo na drewnianych nogach.

 


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design