© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Co mają ze sobą wspólnego praca, meble i rękodzieło?

12 listopada 2015


Sofa może być prosta i klasyczna lub awangardowa i nowoczesna w swoim kształcie i funkcjonalności. Jednakże bez względu na model – zawsze powinna być perfekcyjnie wykonana i wyglądać idealnie. Sofa to centralne miejsce w Twoim salonie – dbamy więc o to, by była jego ozdobą. Wiemy doskonale z własnego doświadczenia, że praca przy produkcji mebli tapicerowanych wymaga precyzji, umiejętności manualnych, bogatej wyobraźni przestrzennej i niezwykłej dbałości o szczegóły. Gotowy mebel musi bowiem cieszyć oko użytkownika swoim doskonałym wyglądem. Dodatkowo – musi być funkcjonalny, wygodny i trwały.

Co robimy, by nasze meble spełniały te wszystkie wymagania?

W Gala Collezione stawiamy na osoby energiczne i świadome swoich rękodzielniczych umiejętności. Szczególnie cenimy takie osoby, które lubią swoją pracę i potrafią znaleźć w niej pasję. Wierzymy bowiem, że pasjonaci (a właśnie tacy ludzie tworzą nasz zespół) potrafią wspólnie przenosić góry i sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga :)

W procesie produkcji mebli są takie czynności, w których ludzkie ręce przewyższają precyzją nawet najbardziej zaawansowane maszyny. Wiedzą o tym doskonale nasi pracownicy – szwaczki, tapicerzy, krojczy skór i monterzy szkieletów tapicerskich. Skóra naturalna jest bardzo wymagającym materiałem. Za traktowanie jej z odpowiednią uwagą i wyczuciem, odwdzięcza się pięknym wyglądem i idealnym kształtem mebla. A zależy nam na tym, by każdy mebel, który wyjeżdża z naszej fabryki, wyglądał efektownie i był prawdziwą ozdobą mieszkania.

W Gala Collezione wszyscy lubimy się uczyć i robimy to każdego dnia. Wiemy, że w ten sposób stajemy się coraz lepsi w tym, co robimy. Uczymy się od siebie nawzajem, obserwujemy to, co dzieje się na rynku, zarażamy pasją tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Chętnie przyjmujemy do naszego zespołu zarówno osoby już doświadczone, jak i te wchodzące dopiero na rynek pracy. To dla nich organizujemy programy szkoleniowe przygotowujące do wykonywania zawodów takich jak tapicer i szwaczka. Ważne są – prócz odpowiednich predyspozycji czyli zdolności manualnych – przede wszystkim chęci do pracy i pozytywne usposobienie.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu w zakładach produkcyjnych w Gniewkowie lub Chełmnie – prześlij swoje CV. Obecnie poszukujemy chętnych na stanowiska:

Szczegóły znajdziesz w zakładce PRACA.

Praca w Fabryce Mebli Gala Collezione


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design