© Gala Collezione 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Meble modułowe

Pragniesz stworzyć w swoim domu wyjątkowe warunki do wypoczynku oraz wprowadzić do wnętrza oryginalny, unikalny styl? W takim razie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą nowoczesne systemy modułowe, które dają ogromne możliwości aranżacyjne w zakresie konfiguracji mebli wypoczynkowych do salonu. Zestawiając ze sobą różne elementy danego systemu modułowego, możesz skonfigurować małą sofę, wygodny narożnik w tradycyjnym kształcie litery L lub dużą kanapę narożną w nowoczesnym kształcie litery U. Tylko od Twojej inwencji, pomysłu i wyobraźni zależy, jakie będzie miał wymiary oraz jak będzie wyglądać zestaw wypoczynkowy w Twoim salonie.

 

Tapicerowane meble modułowe to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących możliwości samodzielnej konfiguracji wymarzonego zestawu wypoczynkowego. Także dla tych, którzy chcą mieć w domu meble unikalne, inne niż te dostępne w gotowych konfiguracjach. Nowoczesne meble modułowe są polecane do każdego domu – zarówno do dużych pomieszczeń, jak i mniejszego salonu. Wszystko dzięki temu, że konfigurując sofę lub narożnik, masz wpływ na ostateczny rozmiar mebla. Skorzystaj z kreatora 2D Gala Collezione, by łatwo i szybko zaprojektować swoją wymarzoną sofę on-line.

 

Poszczególne modele mogą być wyposażone w barki z wbudowanymi panelami audio, pojemnikami na kubki czy też ruchomymi szufladami. Mogą być wzbogacone o dostawki w kształcie ruchomych puf. Skonfigurowane z systemów modułowych rozkładane narożniki dzięki funkcji spania zapewnią miejsce do okazjonalnego przenocowania gości. Sofa modułowa lub narożnik modułowy mogą być wzbogacone o ruchome zagłówki lub (jeśli w danej kolekcji są one niedostępne) uzupełnione o mobilne, opcjonalne zagłówki, które można przełożyć na dowolne oparcie.

Gala Collezione - Meble modułowe

Nowoczesne meble modułowe

© 2018 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design