© Gala Collezione 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Fotele – Twoja strefa relaksu

logo_twoja_strefa_relaksu

Nowoczesne fotele to meble wielofunkcyjne – zapewniają komfortowy wypoczynek w pojedynkę, dostosowują się do Twoich potrzeb i jednocześnie cieszą oko swoją piękną formą oraz wykonaniem. Fotel do salonu może być wykonany w takiej samej tapicerce co sofa lub narożnik – wówczas stanowić będzie wraz z nimi wygodny i harmonijnie dopasowany zestaw wypoczynkowy. Możesz także wybrać wygodny fotel w kontrastowym kolorze i odmiennej fakturze obicia – wówczas doda Twojemu salonowi unikalnego charakteru i będzie stanowić artystyczny, ekstrawagancki akcent. Fotel skórzany będzie wyglądać bardzo elegancko i ekskluzywnie, a fotel w obiciu z tkaniny – ciepło i przytulnie.

 

Funkcja relaksu czyli możliwość płynnego rozłożenia oparcia i podnóżka manualnie lub elektrycznie, ruchome zagłówki, obrotowa podstawa, doskonałe wyprofilowanie – to tylko niektóre z funkcji i cech, które możesz znaleźć w fotelach ze Strefy Relaksu Gala Collezione. Fotel na kółkach (np. Tom) łatwo przesuniesz w dowolne miejsce w salonie a rozkładany fotel z funkcją relaksu pozwoli Ci na przyjemną popołudniową drzemkę w pozycji półleżącej.

 

Poznaj komfortowe fotele solowe i wybierz taki, który najbardziej Ci się podoba spośród wielu różnych modeli z kategorii:

 

LINIA SMART – to rozkładane fotele wypoczynkowe, które które idealnie sprawdzają się jako meble do oglądania telewizji, czytania lub poobiedniej drzemki (np. Arosa, Frida, Inari, Res,Tom)

LINIA CLASSIC – czyli klasyczne fotele nawiązujące designem do tradycyjnego wzornictwa (np. Boss, Dim,Go, Sorizo)

LINIA MODERN – modne „uszate” fotele, o kubełkowym kształcie (np. Neo, Presto, Zing)

LINIA ENJOY – wygodne szezlongi czyli fotele o wydłużonym siedzisku, nazywane też często leżankami (np. Bibbi, Orio, Lord)

 

Nowoczesne fotele to Twoja Strefa Relaksu

Gala Collezione - Fotele – Twoja strefa relaksu

Fotele – Twoja strefa relaksu

© 2018 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design