© Gala Collezione 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Dodatki – pufy

Puf (często zwany także taboretem) to przydatny i praktyczny mebel o wielu wcieleniach – może pełnić rolę komfortowego podnóżka, wygodnego dodatkowego siedziska uzupełniającego zestaw wypoczynkowy, a także podręcznego, małego kawowego stolika, szczególnie jeśli jest uzupełniony o szklany blat (jak w modelu XXL).

 

Pufy wyposażone w pojemnik to świetny pomysł na schowek dla podręcznych przedmiotów – pilotów, chusteczek do nosa, gazet czy innych bibelotów. Dzięki pojemnikowi zawsze będziesz mieć je w zasięgu ręki.

 

W zależności od tego, jaki efekt wizualny chcesz osiągnąć w salonie i jaki klimat chcesz do niego wprowadzić, możesz wybierać spośród wielu różnych rodzajów puf. Są bowiem pufy na wysokich nogach, pufy na niskich nogach, pufy skórzane, pufy w obiciu z tkaniny, pufy z pojemnikiem, duże pufy i niewielkie, zgrabne pufy. Możesz dobrać kolor obicia do koloru sofy lub narożnika, a także zdecydować się na obicie w odmiennych barwach, dzięki czemu puf stanie się ciekawym akcentem dekoracyjnym w pokoju.

Gala Collezione - Dodatki – pufy

Wygodne pufy do siedzenia

© 2018 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design